theloan.co.il

הלוואות אקספרס - לקבל הלוואה תוך יום


הלוואות אקספרס
אחת הדרכים של חברות אשראי להילחם על ליבו של הצרכן היא באמצעות הלוואות אקספרס, בוא, קח הלוואה, ותתחיל לבזבז. אם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, אתם לא טועים


כמה פעמים מצאת את עצמך אומר: "אם רק היה לי את הכסף הייתי נוסע, קונה, חוגג, סוגר את המינוס..?" כולנו רוצים עוד כסף, גם אם יש לנו מיליונים בחשבון הבנק וגם אם אנחנו מגיעים בכל חודש לקו מסגרת האשראי בחשבון הבנק שלנו. כל בעל חשבון בנק יודע שבאפשרותו לקחת הלוואה אך לרוב מעדיף לא לעשות זאת, עד שמגיע רגע בו הוא צריך כסף באופן דחוף.

לעיתים קורים מקרים בהם אנחנו צריכים כסף באופן דחוף מסיבות רבות, למטרת סגירת חוב באופן מיידי, קנייה דחופה, השקעה מיידית שתשתלם לנו בעתיד, יציאה ממצב כלכלי קשה ועוד סיבות שונות. תהליך לקיחת ההלוואה בבנק הוא אינו תהליך פשוט ומהיר ברוב המקרים ואנו נאלצים לחכות שהבנק יבדוק את היכולות הכלכליות שלנו, יכולות ההחזר, מי הם הערבים שלנו ורק לאחר שהבנק בודק את כל הפרטים האלו הוא יכול לאשר או לא לאשר את ההלוואה וגם אז יכול להיות שהבנק לא יאשר את כל הסכום שביקשנו.

כולנו יודעים עד כמה לאט יכול לעיתים לעבוד הבנק וכולנו היינו מעדיפים לוותר על ההמתנה הארוכה כאשר אנו זקוקים להלוואה מיידית. יש אפשרות לקבל את ההלוואה באופן מיידי (עד 24 שעות) דרך
הלוואות אקספרס.


מה הן הלוואות אקספרס

הלוואות אקספרס הן הלוואות דרך כרטיס האשראי וניתן לקחת אותן לכל מטרה שתרצו, ההלוואה ניתנת ללקוחות חברת האשראי וניתן לבקש אותה דרך הטלפון, או בדרך פשוטה יותר המפרטת את כל פרטי ההלוואה ושלבי לקיחתה – דרך האינטרנט. חברת האשראי בודקת לגבי נתינת הלוואות אקספרס ללקוח ומאשרת זאת עד 24 שעות. הלוואות מסוג זה נקראות הלוואות חוץ בנקאיות, מכיוון שהבנק הוא לא זה שמאשר והוא לא זה שמלווה ללקוח את סכום הכסף, אלא חברת האשראי.

תפקידו של הבנק במקרה זה הוא רק בהוראת הקבע מחשבון הלקוח לחברת האשראי. את סכום הלוואות אקספרס מקבלים לחשבון העובר ושב עד 24 שעות מזמן בקשתו. הסכום המקסימאלי אותו מציעות חברות האשראי עבור הלוואות חוץ בנקאיות הוא עד 30,000 ₪.

דרך נוספת לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות מיועדות לכיסוי החיובי החודשי של כרטיס האשראי. במידה והחיוב בכרטיס האשראי גבוה ממה שתוכלו לעמוד בו, חברת האשראי מציעה הלוואות אקספרס המאפשרות לפרוס את חיובי כרטיס האשראי לתשלומים המכסים את ההוצאות של כרטיס האשראי.


האם הלוואות אקספרס כדאיות?

כמו כל הלוואה, גם כאשר מתלבטים בלקיחת הלוואות אקספרס צריך לחשוב על הצורך ועל הדחיפות.

  • לקיחת הלוואות אקספרס היא נוחה ומהירה, לא צריך אישורים, מסמכים ושאר בירוקרטיה לפני לקיחת ההלוואה.
  • במידה ויש באפשרותכם להחזיר את סכום ההלוואה לפני סיום תקופת ההחזר ניתן לעשות זאת ללא כנס (בשונה מהחזרת הלוואה בבנק).
  • אם אינכם צריכים את הסכום הכסף בדחיפות ואתם יכולים לבקש הלוואה מהבנק שתינתן רק לאחר מספר ימים, השוו את הריביות והתנאים, במקרים רבים הריבית של הבנק נמוכה יותר.


כיום לא מעט בנקים מציעים ללקוחות שלכם הלוואות אקספרס, הבעייתיות מכך נובעת שההלוואה ניתנת במהירות בלי שהלקוח חושב לפעמים במה זה כרוך מבחינתו
 

 09/01/2011    theloan.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר theloan.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 theloan.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הלוואות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הלוואות
מחפשים מידע על הלוואות חוץ בנקאיות? מלאו את הטופס
אנחנו עובדים עם גופים אמינים ומובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
סכום ההלוואה:
האם חשבונך בבנק מוגבל ?:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!