theloan.co.il

שכיר ואין לו – כך מקבלים היום הלוואות לשכירים

שכיר ואין לו – כך מקבלים היום הלוואות לשכירים מרבית ציבור העובדים בימינו הם עובדים שכירים של חברות וגופים שונים. כשצריך עזרה כלכלית, לרובנו אין מאיפה להשקיע את הכסף ואנחנו זקוקים להלוואה. מה התנאים והאופציות העומדות בפנינו? התשובות לפניכם אחד היתרונות הגדולים בהיותנו (מרבית הציבור) עובדים שכירים מסתכם בכך שאנחנו יודעים מדי חודש בחודשו מה..


הלוואות פרטיות – המדריך המקיף במקום אחד

הלוואות פרטיות – המדריך המקיף במקום אחד הלוואות פרטיות ניתן לקבל ממגוון מקורות מימון מלבד הבנקים, בתנאים נוחים וריבית נמוכה כך שלא תצטרכו לדחות את אשר ברצונכם לרכוש   בעבר ניתן היה לקבל הלוואה אך ורק מהבנקים ואנו יודעים כי לא תמיד נוח או קל לקבל הלוואה מהבנק אשר מכיל מספר תנאים להלוואות. כיום, ניתן לקבל הלוואות פרטיות לכל מטרה גם..


אפליקציות הלוואות – מחשבים הלוואה מכל מקום

אפליקציות הלוואות – מחשבים הלוואה מכל מקום לא חייבים לרוץ לבנק ולעמוד שעות בתור כיוון שבעזרת אפליקציות יעילות תוכלו לחשב ולקבל הלוואות מהפלאפון שלכם בכל מקום ובכל רגע    מי זוכר את הזמנים שלפני הטלפונים החכמים בהם נאלצנו למצוא זמן ללכת אל בנקים, לקחת מספר ולחכות חצי יום בתור רק כדי לשאול אודות הלוואות או לקבלן. מי שהעדיף להמנע..


הכירו את רן חלפון ממאני טיים

הכירו את רן חלפון ממאני טיים רן חלפון ממאני טיים, מסביר למה אנשים מעדיפים לפנות לגורמים חוץ בנקאיים בשביל לקבל הלוואה ולא לבנקים נשמח לשמוע מעט על החברה שלכם, מתי התחלתם לעסוק בתחום , ובאילו סוגי הלוואות אתם מתמחים חברת מאני טיים מתמחה בהלוואות חוץ בנקאיות עד 10,000 ש"ח ,החברה קיימת מתחילת 2012 ומונה צוות של 5..


הלוואות לנסיעות לחו"ל – כל המידע שאתם צריכים

הלוואות לנסיעות לחו"ל – כל המידע שאתם צריכים אם הנכם מעוניינים לנוח קצת בחו"ל ולטייל אינכם חייבים לחסוך המון כדי להנות כיוון שיש הלוואות נוחות וזמינות ממגוון גורמים ועתה נכיר אותם   לעיתים כאשר אנו רוצים לטוס לחו"ל אנו בודקים האם יש לנו את הכסף זמין ואם חסכנו לשם כך ובמידה ולא אזי הטיול הגדול שתכננו נשאר בגדר חלום. כיום ניתן..


הלוואת לעובדי המדינה - לא על היהב בלבדו

הלוואת לעובדי המדינה - לא על היהב בלבדו למרות שבנק יהב ממשיך להיות מזוהה בצורה החזקה ביותר עם שירותים פיננסיים יעודיים למגזר הציבורי, בנקים אחרים (שלא להזכיר קרן הלוואות חוץ בנקאית פה ושם) מציעים מגוון תוכניות של הלוואות לעובדי מדינה. הרבה מאוד השתנה במהלך חמש השנים האחרונות, מאז התבוסה שנחל בנק יהב לבנק דיסקונט במכרז על..


הלוואות לרכב - איך הליסינג שינה את כללי המשחק

הלוואות לרכב - איך הליסינג שינה את כללי המשחק למרות שהמצב הכלכלי הקשה והמחאה החברתית הפכו לחלק משיחת היום, נדמה כי ענף מכירות הרכב לא הושפע כלל מהשינויים הכלכליים המתרחשים במדינה. למעשה, רק בשנת 2010 נמכרו למעלה מ-160,000 כלי רכב חדשים בישראל בהיעדר תשתיות ראויות של תחבורה ציבורית בארץ, מרבית הציבור הישראלי ממשיך להיות תלוי ברכב..


הלוואות למוגבלים - הפתרון השפוי לבעיות כספיות

הלוואות למוגבלים - הפתרון השפוי לבעיות כספיות הסיוט הגדול של כל אזרח או עסק, לגלות שהבנק הגביל אותו. אך בכל זאת אפשר להתקיים בצורה כזו   נתונים שפורסמו במהלך העשור האחרון גילו תמונה מזעזעת לפיה יותר מרבע מהאזרחים בעלי העסקים הקטנים והבינוניים פנו בשלב מסוים לשוק האפור. מאחר והתמונה הינה חלקית, שכן היא לא מציגה..


הלוואות לעסקים קטנים - מה שעושה אותנו גדולים

הלוואות לעסקים קטנים - מה שעושה אותנו גדולים עסקים גדולים אולי בולטים יותר במפת הכלכלה, אך עסקים קטנים הם אלו שמחזיקים אותה בחיים מכאן החשיבות שממשלות נותנות לקידום עסקים אלו בין היתר באמצעות קרנות הלוואות הלוואות לעסקים קטנים נחשבות על ידי מאקרו-כלכלנים רבים לאחד מקטרי הצמיחה העיקריים של כל משק. היתרונות הרבים שבפיתוח העסקים הקטנים..


בואו להכיר את איציק דניאל מפאסט קרדיט

איציק דניאל, פאסט קרדיט, הגיע לתחום של ההלוואות אחרי שעבד בעבר בשוק הבנקאות. היום הוא נותן פתרונות פיננסים לעצמאים ושכירים   כיצד הגעת לעסוק בנושא ולמה דווקא בתחום ההלוואות? עבדתי בבנק בעבר ובשוק ההון ואז עשיתי קורס של יעוץ ואמון לכלכלת המשפחה והעסק ומאוד התחברתי לתחום..


הלוואות לכל מטרה - עוזרות לך להגשים את החלום

הלוואות לכל מטרה - עוזרות לך להגשים את החלום בניגוד לשמן המטעה , הלוואות לכל מטרה ניתנות אך ורק לצורך מימוש מטרות ספציפיות, היות והלוואות לא מוגדרות נחשבות כבעלות סיכון גבוה בשורות הבאות ננסה להבין לאיזה צורך ניתנות הלוואות 'לכל מטרה', מהן חסרונותיהן ויתרונותיהן ואילו אפשרויות עומדות בפני מי שמעוניין לקחת הלוואה בסכום..


הלוואות עסקים - הכוח שמניע את הכלכלה

הלוואות עסקים - הכוח שמניע את הכלכלה הלוואות עסקים כונו על ידי הכלכלן הנודע ג'ון מיינרד קיינס ככוח המניע של הכלכלה הלאומית. אף שהתיאוריות הקיינסיאניות עברו שינויים רבים מאז נהגו בספרו משנת 1935מדינת ישראל, כמו מרבית המדינות המערביות, ממשיכה לנסות וללכת בעקבות גישה זו על פי הנתונים 96 אחוז מהעסקים בישראל מוגדרים עסקים..


הלוואות למורים - חינוך להשקעה בטוחה

הלוואות למורים - חינוך להשקעה בטוחה מוסדות בנקאיים וקרנות חוץ בנקאיים מכירים בעובדה ששכר המורים הוא שערורייתי , לכן באים לעזרתם בעזרת שורה של הלוואות מסוגים שונים עם שכר שנתי של כ-18 אלף דולר לשנה (18 דולר לשעה בממוצע בחטיבות הביניים, 23 בתיכונים, וכל זאת לבעלי וותק של למעלה מ-15 שנות הוראה!!!) נמצאים..


הלוואות סטודנטים - עושים תואר ולא מוותרים על איכות חיים

הלוואות סטודנטים - עושים תואר ולא מוותרים על איכות חיים כל שנה אנחנו עדים לשביתות סטודנטים על רקע מצבם הכלכלי. סטודנטים שמצבם קשה, יכולים למצוא נחמה בהלוואות שונות שיעזרו להם לעבור את תקופת הלימודים הלוואות לסטודנטים יכולות להועיל לרוב המוחלט של הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה בישראל: מחקר שבוצע על ידי אגודת הסטודנטים בארצות הברית מראה קשר..


הלוואות אקספרס - לקבל הלוואה תוך יום

הלוואות אקספרס - לקבל הלוואה תוך יום אחת הדרכים של חברות אשראי להילחם על ליבו של הצרכן היא באמצעות הלוואות אקספרס, בוא, קח הלוואה, ותתחיל לבזבז. אם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, אתם לא טועים כמה פעמים מצאת את עצמך אומר: "אם רק היה לי את הכסף הייתי נוסע, קונה, חוגג, סוגר את המינוס..?" כולנו רוצים עוד..


הלוואות ללא ריבית - ייתכן?

הלוואות ללא ריבית - ייתכן? הלוואה ללא ריבית, נשמע מוזר לא? תתפלאו לא מעט מקומות מוכנים להעניק לכם אחת כזו, רק תבחרו במסלול הנכון ותהנו מהלוואה שקטה הלוואות ללא ריבית הן לא רק דרך מצויינת לקבל מימון למגוון רחב של מטרות. הלוואות ללא ריבית הן למעשה גם סוג של סבסוד ועזרה אלטרואיסטית. בשורות הבאות נסביר טענה זו לגבי..


מדריך הלוואות בנקים

מדריך הלוואות בנקים מה שהחל בימי קדם כמקום בו ניתן להפקיד כסף בצורה בטוחה, הפך עם הזמן למכשיר הכלכלי החשוב ביותר של האנושות כסף ניתן להשקיע כך שיניב עוד כסף, ולכן כל פעם שהכסף הולך להלוואה, הגיוני שהמלווה ידרוש פיצוי כלשהו עבור הרווחים שלא קיבל ממקום אחר. הפיצוי הזה קרוי בעולם הבנקאות ריבית, וגובהה נקבע לפי..


הלוואות- המדריך השלם

הלוואות- המדריך השלם לא משנה כמה ננסה ולא משנה כמה נרצה, מתישהו נכנס אל הבנק או למשרדים של קרן הלוואות חיצונית ונחתום על הלוואה האמריקאים אוהבים לומר כי הכלי החשוב ביותר לעשיית כסף הוא כסף, וכמו כל מוצר שעושה כסף, גם את הכסף בעצמו ניתן "להשכיר". על עיקרון זה נבנו במהלך השנים תלי תלים של מדעים..


מחזור הלוואות - מה זה ומתי נעשה את זה?

מחזור הלוואות - מה זה ומתי נעשה את זה? כאשר אנחנו לוקחים הלוואה, אנחנו במצב כלכלי מסוים, מה קורה כאשר המצב משתנה או השוק יכול להציע לנו הצעה טובה יותר? מחזור הלוואות, REFINANCING בלע"ז, היה בשנים עברו כלי מקצועי, כמעט ספקולטיבי, בידיהם של אנשי עולם הפיננסים והיזמות. עם זאת, בשנים האחרונות מודעות הציבור בכללותו לכלי של..


הלוואות חוץ בנקאיות - מדריך נבוכים

הלוואות חוץ בנקאיות - מדריך נבוכים בשני העשורים האחרונים אנו חוזים בצמיחה של גופים לא בנקאיים שעוסקים בהלוואות בסדרי גודל שונים, ולא אנחנו לא מתכוונים לגופים שגובים 10 אחוז ריבית ליום... הבנקים ממשיכים להיות גופי ההלוואות הגדולים בארץ, אך ביקוש לשירותים בעלי אופי אחר גרם ליצירה של מסלולי הלוואות אחרים. מסלולי..


Copyright © 2022 theloan.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הלוואות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הלוואות
מחפשים מידע על הלוואות חוץ בנקאיות? מלאו את הטופס
אנחנו עובדים עם גופים אמינים ומובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
סכום ההלוואה:
האם חשבונך בבנק מוגבל ?:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!