theloan.co.il

הקלד את שאלתך בתיבה למטה ולחץ שלחתחום השאלה:

השאלות והתשובות האחרונות בנושא בנקים

שלום, איך אני רואה את הפירוט של העיסקאות שביצעתי בכרטיס? 23/04/2015
שלום רב כל מה שעליך לעשות, זה להיכנס לחשבון עובר ושב שלך באינטרנט ושם דרך לשונית כרטיס אשראי, תוכל לראות את פירוט העסקאות שלך בכרטיס
שולם יש לי כרטיס אשראי, האם אני יכול לקבל הלוואה שלא קשורה לחברה של הכרטיס האם אני יכול לקבל הלוואה של 25,000 אלף שקל 14/01/2015
שלום רב אינך חייב לבקש הלוואה מחברה שאתה מחזיק כרטיס שלה. לגבי הסכום, זה תלוי בתנאים וביכולת ההחזרה שלך בהצלחה
שלום. רציתי לדעת אם אני במינוס של 6000 שקל האם אוכל לקבל הלוואה של 10,000? 11/10/2014
שלום רב סביר להניח שאם תפנה לבנק הם יערימו קשיים, אך במידה ויש לך הכנסה קבועה ייתכן ויוכלו ליצור בשבילך תוכנית הלוואה עם החזרים שתוכל לעמוד בה. לגבי גופים חוץ בנקאיים, הסבירות גובהה יותר, אך..
שלום אני מוגבלת מאוד בבנק ורציתי לדעת לאחר שתסתיים לי ההגבלה, תהיה לי בעיה בלקבל משכנתא לבית ? 27/09/2014
שלום רב ברגע שתצאי מן המגבלה, יהיה לך מאוד קשה לקבל משכנתא מאחר ויהיה מצויין שאת היית לקוחה מוגבלת ולא בטוח שהבנק ירצה לתת לך לקחת התחייבות כזו על עצמך. בהצלחה
מה אני צריך בשביל הלוואה של 60.000 שקל? 30/07/2014
שלום רב הדבר תלוי במקום בו לוקחים את ההלוואה. ברוב המקומות יידרשו ביטחונות וערבים לסכום כזה
אני עובדת במקום מסודר , מוגבלת בבנק אין לי צ'קים ולא כרטיס אשראי. אני רוצה לקחת הלוואה , האם אני יכולה? 11/07/2014
שלום רב אנחנו מזמינים אותך להיכנס להלוואות חוץ בנקאיות, להשאיר פרטים ונדאג שיחזרו אלייך עם הצעה להלוואה
הבן שלי בחור צעיר בין 22 עובד ומשתכר 5,500 ש"ח בחודש. קיבל הלוואה מהבנק של 60,000 ש"ח ומסגרת אשראי של 10,000ש"ח ללא ערבים ,בריבית פריים 8 האם זה חוקי? כרגע אין לא הכנסה מה ניתן לעשות? 14/02/2014
שלום רב מאחר ומדובר בהלוואה שהבנק נותן, הרי שהיא אכן חוקית שכן כל הלוואה שהבנק נותן מקבלת את אישור בנק ישראל
מה זה מיזוג הלוואות 08/02/2014
מיזוג הלוואות היא פעולה שמבצעים כאשר יש מספר הלוואות פעילות , מחברים את כולן להלוואה אחת. ישנן חברות הלוואות חוץ בנקאיות שמציעות אפשרות לקחת מבעל חוב את כל חובותיו ומחברות אותן לחוב אחד, כאשר בעל החוב..
אני מוגבל בבנק יש דרך לקבל הלוואה 29/11/2013
שלום רב על מנת לקבל הלוואה בבנק במקרה של חשבון מוגבל, מומלץ לפנות אל חברה חוץ בנקאית , שכן היא תהיה יותר גמישה מאשר הבנק. במקרים מסוימים הבנק מוכן לתת הלוואה כנגד ערבונות ובטחונות שונים או במקרה..
שלום רב. רציתי לדעת האם ישנה תקופה לאחריה אי אפשר לתבוע הלוואות שניתנו על ידי בנקים? 03/08/2013
כמו במרבית המשפט האזרחי, תקופת ההתיישנות על הלוואות אזרחיות היא 7 שנים, ולכן אי אפשר לתבוע הלוואה אזרחית אם עברו 7 שנים ממועד פרעונה. עם זאת, לאמירה זו הסתייגויות רבות: התקופה מתייחסת לזמן הגשת התביעה..
שלום רב. יש לי חשבון מוגבל בגלל טעות שהבנק שלי עשה. החשבון מוגבל עד תאריך 9/9/11 איפה אני יכולה לקחת הלוואה 18/05/2013
שלום רב את מוזמנת לפנות לאחד מהעסקים שרשומים אצלנו תחת קטגוריית הלוואות חוץ בנקאיות ולפנות אליהם דרך האתר, הם יחזרו אלייך במהרה עם הצעות להלוואות נוחות עבורך.
יש לי עסק ונכנסתי לקשיים של הוצאה לפועל , אני צריך הלוואה מה אני יכול לעשות בנידון? 04/04/2013
שלום רב אנחנו מזמינים אותך לפנות אל אחת מבתי העסק שבאינדקס על מנת לשמוע הצעות לקבלת הלוואות בתנאים שונים. הפנייה היא ללא תשלום.
האם מי שמקבל ביטוח לאומי יכול לקבל הלווה לכיסוי חובותיו? 30/03/2013
כן, מי שמקבל ביטוח לאומי יכול לקבל הלוואה לכיסוי חובות. המלווה, במקרה הזה זה הבנק או חברה חיצונית, ידרשו לראות את יכולת ההחזר שלך על מנת לתת לך הלוואה. התשובה ניתנה על ידי מאיר וידר, וידר..
הבנקים כל הזמן מדברים על "הצמדת" הריבית של משכנתא למדד. מה זה המדד הזה ואיך הוא משפיע על הסכום שנשלם? 25/08/2012
הצמדת הריבית למדד אמורה להגן על הבנק (במידה פחותה עליכם, הלווים) מפני שינויים מרחיקי לכת בריבית, שבהחלט יתכן שיתרחשו בהלוואות ארוכות טווח, ביחוד הלוואה ל20-30 שנה כמו משכנתא. האופן המדוייק של..
שמעתי מחבר כלכלן שהריבית הנמוכה עכשיו הופכת מחזור הלוואות למשתלמת ביותר. האם באמת כדאי למחזר עכשיו הלוואות? 25/08/2012
באופן כללי, אכן ריבית שירדה באופן משמעותי (כפי שקרה בשנתים האחרונות בעקבות המשבר הכלכלי) היא אחת הסיבות המובילות למחזור הלוואות, שכן ריבית נמוכה יותר מאפשרת למצא הצעות הלוואה בתנאים נוחים יותר..
לאחרונה הכריח אותי הבנק לשלם סכום של 150 ש"ח על אובר דראפט של 550 ש"ח בלבד (!). למה משלמים על אובר דראפט ואיך ניתן למזער נזקים? 25/08/2012
הרעיון של קנסות האובר דראפט, כמו קנסות איחור תשלום אחרים, הוא שכביכול נגרם נזק לבנק על ידי ה"הלוואה" הלא צפויה הזו. בפועל, בנקים, כמו חברות אשראי וגופים אחרים, מנצלים פעמים רבות את קנסות..
הבנתי שהנוהג במשכנתאות הוא שמשלמים קודם את הריבית ורק אחר כך את הקרן. האם פירוש הדבר שמשתלם יותר לקחת משכנתא כאשר הריבית נמוכה (עכשיו), ואז עליה בריבית לא תשתקף במשכנתא? 25/08/2012
באופן כללי, ככל שהריבית נמוכה יותר, סכום התשלום הכולל חזרה לבנק נמוך יותר, ולכן ההלוואה משתלמת יותר. הבעיה עם משכנתאות היא שמדובר בהלוואה לזמן ארוך מאוד (בדרך כלל 20-30 שנה) מתוכן לפחות 10-15 השנים..
לאחרונה, אחרי שקיבלתי ירושה צנועה, ניסינו לסגור את סכום המשכנתא הנותר. בהקשר זה שמעתי על "עמלת פרעון מוקדם"- מה זה? 25/08/2012
מילת המפתח בכל סוג של הלוואה, ובפרט במשכנתאות, היא "ריבית"- אחוז מסויים מהסכום ההתחלתי שלמעשה משקף את התשלום עבור ההלוואה. בהלוואות ארוכות טווח מאוד כמו משכנתא, הריבית מהווה חלק נכבד..
אנו זוג בעשור השביעי לחיים, ולאחרונה נחשפנו לפרסומות רבות של "משכנתא הפוכה" של מספר בנקים,  מה זה "משכנתא הפוכה" והאם זה משתלם לנו? 25/08/2012
בדומה למשכנתא, שהיא הלוואה על חשבון הנכס (כלומר הנכס עצמו הוא למעשה ערבות לתשלום ההלוואה), גם משכנתא הפוכה משתמשת בנכס (בדירה או בבית) כערבון תשלום. למעשה הבנק "קונה" בתשלומים רבים את..
אני סטודנטית לחשבונאות, ובשנה הבאה אאלץ להפרד מ-30,000 ש"ח לכיסוי שכר לימוד, ועוד מכ-20,000 ש"ח לכיסוי הוצאות מחיה . אילו הלוואות יכולות לעזור במצבי? 25/08/2012
המצב המתואר נכנס תחת המטריה הרחבה מאוד של סוג חדש יחסית, אך מאוד נפוץ, של הלוואות סטודנטים. גופים רבים, ביניהם בנקים, גופים חוץ בנקאיים וכן עמותות שונות שלא למטרת רווח, מציאים תוכניות מימון שונות..
Copyright © 2022 theloan.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הלוואות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הלוואות
מחפשים מידע על הלוואות חוץ בנקאיות? מלאו את הטופס
אנחנו עובדים עם גופים אמינים ומובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
סכום ההלוואה:
האם חשבונך בבנק מוגבל ?:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!