theloan.co.il

הלוואות פרטיות – המדריך המקיף במקום אחד


הלוואות פרטיות ניתן לקבל ממגוון מקורות מימון מלבד הבנקים, בתנאים נוחים וריבית נמוכה כך שלא תצטרכו לדחות את אשר ברצונכם לרכוש
 
בעבר ניתן היה לקבל הלוואה אך ורק מהבנקים ואנו יודעים כי לא תמיד נוח או קל לקבל הלוואה מהבנק אשר מכיל מספר תנאים להלוואות. כיום, ניתן לקבל הלוואות פרטיות לכל מטרה גם ממוסדים נוספים בתנאים נוחים ובקלות כדי שתוכלו לצאת לחופשה, לרכוש רכב ובעצם לא לדחות את הרכישה הבאה שלכם. הלוואות אלו הם הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים או לצרכים פרטיים ובמאמר זה נרחיב אודות הלוואות פרטיות בישראל.
 
הלוואות פרטיות לכל מטרה

הלוואות פרטיות לכל מטרה הן בדיוק כשמן. הן נלקחות ע"י אדם פרטי שמעוניין בסכום כסף מסויים אשר ניתן לו במסגרת ההלוואה מאותו גוף מלווה. בין המטרות לקבלת הלוואות פרטיות יכולות להמצא הרצון לרכישת רכב חדש, הלוואה לשיפוץ דירה, כסף עבור קבלה ללימודים אקדמאיים יקרים, פתיחה של עסק, הלוואה עבור יציאה לטיול וחו"ל ועוד.

 • הלוואה לסטודנטים– ניתנת לסטודנטים בתחילת דרכם האקדמית ואשר מעוניינים באפשרות של מימון מלא לראש שקט ללימודים
   
 • הלוואה לצורך קניית רכב– הלוואה המאפשרת רכישה של רכב חדש לחלוטין
   
 • הלוואה לצורך סגירת מינוס וחוב– הלוואה המאפשרת לסגור את המינוס בבנק דרך הלוואה שהינה מיידית אל חשבון הבנק ישירות
   
 • הלוואה לצורך פתיחת עסק חדש– הלוואה אשר ניתנת לפתיחה של עסק חדש והקמתו מראשיתו
   
 • ועוד...

 

 
ממי ניתן לקבל הלוואות פרטיות והתנאים לכך

הלוואות פרטיות בניגוד להלוואות עסקיות יהיו מוגבלים בסכום ההלוואה אשר ניתן לקבל ולכן מרבית הסכומים אשר תוכלו ללוות ינועו בין כמה אלפי שקלים לכמה עשרות אלפי שקלים. במקרים יוצאי דופן בהם הלווה יוכל להציג בטחונות מאושרים ונכבדים, גובה ההלוואה אשר יוכל לקבל יגדל בהתאם.
אז ממי תוכלו לקבל הלוואה פרטית?
 • הלוואה פרטית מחברות אשראי– חברות אשראי מציעות הלוואות נוחות אשר אינן קשורות אל מצב האשראי שלכם בבנק וכן ניתן לקבל הלוואה מחברת אשראי מסויימת גם אם אין ברשותכם כרטיס אשראי של אותה חברה, כך זה מאוד נגיש ונוח.
   
 • הלוואה פרטית מהבנק– הלוואה מהבנק תתאפשר דרך הבנק אליו אתם שייכים ובו יש לכם חשבון, יחד עם זאת הבנקים מאוד דקדקניים באישור ההלוואות שלהם ולכן יבדקו את מצב חשבונכם והיכולות שלכם להחזיר את ההלוואה בטרם יאשרו אותה. דבר נוסף, הבעיה בהלוואה בנקאית הינה כי מסגרת האשראי של הלווה עלולה להתקע.
   
 • הלוואה חוץ בנקאית– חברות חוץ בנקאיות כמו חברות ביטוח אשר מאשרות הלוואה תמורת חיסכון כביטחון להחזר ההלוואה. חברות חוץ בנקאיות שונות יכולות להעניק את ההלוואה גם על חשבון חסכונות פנסיוניים כמו ביטוח מנהלים וקופות גמל וזאת שוב כביטחון להחזר ההלוואה.
   
 • הלוואה פרטית ממקום העבודה– מקומות עבודה רבים מאפשרים לקיחה של הלוואה פרטית כאשר הביטחונות להחזר ההלוואה הן המשכורות העתידיות של העובד הלווה באותו מקום העבודה.
 
לפרטים נוספים ומלאים אודות תנאי הלוואות פרטיות, הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים ולאנשים פרטיים, הלוואה לכל מטרה ללא ערבים ועוד מידע מקיף בנושאי הלוואות שונות ומגוונות, מלאו טופס קצר באתר ונציגינו ייצרו עמכם קשר בהקדם עם כל הפרטים, מתן עזרה וייעוץ וכמובן הצעות ייחודיות שלא תמצאו בשום מקום אחר.
 
זכרו לקרוא את האותיות הקטנות בחוזה ובהסכם ההלוואה שכן התנאים והריביות משתנות בין המקומות השונים ולכן בחרו בתנאים הנוחים לכם23/05/2013    theloan.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר theloan.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 theloan.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הלוואות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הלוואות
רוצים הלוואה? תשאירו פרטים ויחזרו לכם בהקדם
אנחנו עובדים עם גופים אמינים ומובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
סכום ההלוואה:
האם חשבונך בבנק מוגבל ?:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!