theloan.co.il

הלוואות לנסיעות לחו"ל – כל המידע שאתם צריכים


אם הנכם מעוניינים לנוח קצת בחו"ל ולטייל אינכם חייבים לחסוך המון כדי להנות כיוון שיש הלוואות נוחות וזמינות ממגוון גורמים ועתה נכיר אותם
 
לעיתים כאשר אנו רוצים לטוס לחו"ל אנו בודקים האם יש לנו את הכסף זמין ואם חסכנו לשם כך ובמידה ולא אזי הטיול הגדול שתכננו נשאר בגדר חלום. כיום ניתן לקחת הלוואה גם לצרכי נסיעה לחו"ל ממגוון גורמים שונים ובשלל הלוואות שונות הנוחות לנו, אז בואו נראה כיצד החלום אפשרי בעזרת הלוואה המתאימה לנו.
 
סוגי הלוואות שונות וריביות

ישנן מספר רב של סוגי הלוואות כאשר בכל אחת גם תצטרכו לשלם ריבית שכן פה הגוף שמלווא לכם מרוויח כסף בין אם מדובר על בנקים או אפילו הלוואות חוץ בנקאיות, אז בואו נכיר את סוגי ההלוואות ותנאיהן:

 • הלוואות קטנות– אלה הלוואות אשר מאושרות לאנשים פרטיים או עסקים אך בסכומים קטנים וזה אומר סכום שאינו גבוה מ-30,000 ש"ח לאדם פרטי ולא גבוה יותר מ-50,000 ש"ח לעסקים. אלה הלוואות שניתנות במהירות כך שניתן להנות מהן כבר תוך 24 שעות. פריסת הלוואות אלה הן עד 60 תשלומים (5 שנים) והריבית שתשלמו תהיה בדר"כ פריים + 5%-2% שזה מאוד נוח וסביר.
   
 • הלוואות אקספרס– מאושרות תוך זמן קצר ללא צורך בחתימות רבות ומילוי המון טפסים. מדובר גם פה בהלוואות נמוכות אשר הינן עד ל-150,000 ש"ח ונפוצות לקניית רכב או טיול בחו"ל. גם פה לא צפוייה ריבית גבוהה מידי שכן מדובר בסכום לא גבוה אך הריבית תשתנה במקום ההלוואה בין אם בנקים, חברות ביטוח וכדומה.
   

 • הלוואות פרטיות– הלוואות אשר ניתנות לאנשים פרטיים כאשר טרם ההלוואה יבדק מצבו הכלכלי של האדם וסכום ההלוואה יכול להיות כל סכום אשר האדם הפרטי יבקש. יש לציין כי ההלוואה תהיה מורכבת מסכום ההלוואה + ריבית ההלוואה + עמלות.
   
 • הלוואות חוץ בנקאיות– הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות ע"י גופים שונים מאשר בנקים ובגלל שהתחרות גדולה במיוחד ניתן גם להתמקח ולהנות מריביות מאוד נמוכות בין הגופים השונים.
   
 • הלוואה צמודדת מדד- הריבית של ההלוואה נשארת קבועה אך נוסף אליה מצטרף מדד חודשי.
   
 • הלוואה בריבית קבועה– הלוואה במסלול שבו הריבית המוחזרת הינה קבועה וכך החזר ההלוואה ידוע מראש וקבוע.
   
 • הלוואה בריבית משתנה– הלוואה צמודה למדד ובה הריבית קבועה לתקופה ראשונית כאשר אח"כ הריבית משתנה בתחנות זמן ידועות מראש.
אלו רק חלק מההלוואות אשר תוכלו לרכוש לשם נסיעתכם לחו"ל כאשר ישנם רבים נוספים אך אלו המרכזיות שבהן.
 
ממי תוכלו להלוות?

כיום ניתן לבקש הלוואת דרך בנקים כאשר כל בנק יבקש את התנאים שלו להלוואה עם ריביות שונות ולכן חשוב לעשות סקר שוק ולווא דווקא לקחת הלוואה מיידית מהבנק שלכם, התחרות רבה ולכן ניתן להתמקח על הריביות בין הגופים. מלבד בנקים ניתן לקחת הלוואות חוץ בנקאיות מגופים כמו חברות אשראי שונות בקלות ובמהירות כאשר סכום ההלוואה יהיה נמוך יותר מבנקים אך מספיק בשביל טיול מעולה בחו"ל של כמה אלפי שקלים.

חברות ביטוח הן גופים אשר תוכלו להלוות דרכן סכומים גבוהים יותר מאשר חברות אשראי כאשר הסכום של ההלוואה בעצם יגיע אליכם דרך חיסכון אשר צברתם באותה חברת הביטוח כך שבסוף גם תוכלו להחזיר לעצמכם את הכסף הזה עם המשך תשלומי הביטוח.
 
עם שלל אפשרויות ומוסדות המוכנים להלוות, הגיע הזמן לקחת הלוואה, להחזיר בתנאים נוחים ולהנות מהטיול בחו"ל שתמיד חלמתם עליו עם משפחה או חברים.
 
אל תתפתו לקחת הלוואות מהשוק האפור גם אם נראה לכם שהתנאים נוחים. העדיפו הלוואות ממקומות אמינים ובעלי אישורים אשר הנכם מכירים05/08/2012    המאמר עודכן בתאריך 23/08/2012    theloan.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר theloan.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 theloan.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הלוואות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הלוואות
מחפשים מידע על הלוואות חוץ בנקאיות? מלאו את הטופס
אנחנו עובדים עם גופים אמינים ומובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
סכום ההלוואה:
האם חשבונך בבנק מוגבל ?:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!