theloan.co.il

הלוואות לכל מטרה - עוזרות לך להגשים את החלום


בניגוד לשמן המטעה , הלוואות לכל מטרה ניתנות אך ורק לצורך מימוש מטרות ספציפיות, היות והלוואות לא מוגדרות נחשבות כבעלות סיכון גבוה


בשורות הבאות ננסה להבין לאיזה צורך ניתנות הלוואות 'לכל מטרה', מהן חסרונותיהן ויתרונותיהן ואילו אפשרויות עומדות בפני מי שמעוניין לקחת הלוואה בסכום גדול.


הלוואות מהבנק

ברמת העיקרון, כל לקוח יכול לבקש הלוואה מהבנק שלו. יחד עם זאת, בנקים אינם ששים לחלק הלוואות לכל מטרה ולכל מי שחפץ בכך, ואף עשויים להיות נוקשים למדי.

ישנם לקוחות שאינם זכאים לקבל הלוואה מהבנק שלהם בגלל רמת הכנסות נמוכה או תנאים מגבילים אחרים. חסרון נוסף בלקיחת הלוואה מהבנק הוא שהלוואה כזו יכולה 'לסתום' את מסגרת האשראי הבנקאית.


הלוואה מחברת כרטיסי אשראיהלוואות לכל מטרה

חברות כרטיסי אשראי מהוות נתח משמעותי משוק ההלוואות בארץ, והן למעשה אחראיות על כל אותן פרסומות של 'הלוואות לכל מטרה' שאתם רואים בטלוויזיה בכל הפסקת פרסומות.

ניתן לקבל הלוואה מחברת אשראי גם אם אין ברשותכם כרטיס אשראי של אותה חברה.

בנוסף, אם בחרתם לקבל הלוואה מחברת אשראי שקשורה לכרטיס שהונפק לכם מהבנק, ההלוואה לא תוכל 'לסתום' את מסגרת האשראי הבנקאית, להבדיל מהלוואה שניתנת על ידי הבנק עצמו.


הלוואה מחברת מימון חוץ בנקאית

מי שאוחז במקורות חסכון פנסיוניים רשאי לשעבד את ביטוח המנהלים או את קופת הגמל שלו לטובת לקיחת הלוואה מחברת מימון חוץ בנקאית (דוגמא קרן הלוואות) .

לרוב, יהיה משתלם יותר לשאת בגובה הריביות מאשר לפרוע את קופת הגמל לפני נקודת היציאה, ולכן מדובר באפשרות המועדפת במקרים שבהם דרוש תזרים מזומנים בדחיפות.

כמובן שבמקרים אלה, תצטרכו להפוך את החסכונות שלכם כבטחון להחזר ההלוואה. רק חברות שמעניקות הלוואות חוץ בנקאיות שמחזיקות בתעודה רשמית של משרד האוצר רשאיות להלוות סכומי כסף גדולים למחזיקים במקורות חסכון מסוג זה.


לאילו מטרות ניתן לקבל הלוואה?

אז כפי שרמזנו קודם לכן, אם תרצו לקבל הלוואה כדי לצאת למסע שופינג מטורף, מרבית הסיכויים שאף אחד מהגופים שהזכרנו לא יסכים להעניק לכם את ההלוואה המבוקשת ולקחת סיכון שלא תוכלו לעמוד בהחזרים.

מי שלוקח הלוואה לכל מטרה עושה זאת לרוב כדי לפרוע חובות או בגלל קשיים כלכליים.

בנוסף, הלוואות ניתנות גם לבעלי עסקים שמעוניינים לפתוח עסק או להגדיל את תזרים המזומנים שלו , וישנן גם הלוואות שניתנות לצורך מעשי- כגון שיפוצים או חתונה וכן הלוואות שניתנות על רקע בריאותי, למשל עבור טיפולי שיניים ואפילו עבור ניתוחים פלסטיים.


יתרונותיה של הלוואה לכל מטרה

  • הלוואה לכל מטרה מאפשרת פריסה לכמות גדולה מאוד של תשלומים ולכן גובה ההחזר החודשי הוא בדרך כלל נמוך יחסית.
  • ההלוואות נלקחות מטעם הגופים הגדולים במדינה ולכן מדובר בהלוואות ממקור אמין (כמובן שלצדן ישנן גם חברות לא אמינות, אשר מהן מומלץ להיזהר).
  •  ישנו תמיד גורם שמלווה אתכם, החל משלב בחירת ההלוואה תוך התאמה לצרכים שלכם וגם לאחר קבלת ההלוואה, תוך מתן מענה לכל שאלה ופנייה.

עם זאת, להלוואות לכל מטרה ישנם גם כמה חסרונות, כאשר החסרון הברור ביותר הן הריביות הגבוהות יחסית שתידרשו לשלם בעבור לקיחת ההלוואה. ככל שתתבקשו לספק פחות ערבונות ובטחונות כנגד ההלוואה, כך הריביות תהיינה גדולות יותר.
 

תמיד תקחו הלוואה בהתאם לכושר ההחזר שלכם. זכרו כי אי פרעון הלוואה גורר עמו השלכות משפטיות לא נעימות במקרה הרע, וריביות וקנסות גדולים במקרה הטוב, ולכן מומלץ להימנע מהסיטואציה הזו28/08/2011    theloan.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר theloan.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 theloan.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הלוואות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הלוואות
מחפשים מידע על הלוואות חוץ בנקאיות? מלאו את הטופס
אנחנו עובדים עם גופים אמינים ומובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
סכום ההלוואה:
האם חשבונך בבנק מוגבל ?:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!