theloan.co.il

הלוואות סטודנטים - עושים תואר ולא מוותרים על איכות חיים


הלוואות

כל שנה אנחנו עדים לשביתות סטודנטים על רקע מצבם הכלכלי.
סטודנטים שמצבם קשה, יכולים למצוא נחמה בהלוואות שונות שיעזרו להם לעבור את תקופת הלימודים

הלוואות לסטודנטים יכולות להועיל לרוב המוחלט של הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה בישראל: מחקר שבוצע על ידי אגודת הסטודנטים בארצות הברית מראה קשר כמעט ליניארי בין כמות שעות עבודה שבועיות לבין הירידה בממוצעי הציונים (בתקנון לנתוני התחלה כמו רמת משכל והצלחה קודמת בלימודים).

מחקר שנערך על ידי פסיכולוגים ארגוניים מהארווארד (מסצ'וסטס, ארה"ב) מצא קשר ישיר בין המצב הכלכלי של סטודנטים ותלותם בעבודה למימון לימודים.

המחקר כלל בין היתר מדדי הצלחה ושביעות רצון סובייקטיביים ואובייקטיביים, ביניהם מדדי שביעות רצון גבוהים יותר, ממוצעי ציונים גבוהים יותר, ושכר התחלתי גבוהה יותר לאחר סיום הלימודים.

כל הנ"ל מסבירים לנו שוב למה הלוואות סטודנטים יכולות להיות לא רק דרך לשפר איכות חיים, אלא השקעה של ממש בעתיד המקצועי.

עם זאת, המגוון האדיר, הכולל הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות בנקאיות, ומסלולים רבים שונים, יכולים לבלבל אפילו את הסטודנט המוכשר ביותר לכלכלה וחשבונאות. סידרנו


מסלולי הלוואות חוץ בנקאיות לשירותכם

ישראכארט- כחלק מן הקמפיין הכולל של חברת האשראי לעבר אוכלוסיית הצעירים, מציעה החברה מגוון הטבות לצעירים בכלל ולסטודנטים בפרט. בין השאר מוצע כרטיס אשראי בשלל הטבות (ופטור מעמלות לבעלי חשבון בנק בבנק הפועלים), מגוון הטבות (עבור כוכבים) מותאמות לצעירים (הופעות, מסעדות, טיולים לחו"ל ועוד), וגולת הכותרת: הלוואות סטודנטים.

למחזיקים כרטיס אשראי "קמפוס קארד", יוזמה משותפת של החברה ואגודת הסטודנטים בישראל, מוצעת הלוואת בזק של עד 50 אלף ₪, בתנאי ריבית ותשלום מועדפים.

התשלום יכול להידחות עד לשנה אחרי סיום הלימודים (של 3-4 שנים), ומוחזר בעד 36 תשלומים חודשיים שווים (תלוי בגודל ההלוואה). הריבית נמוכה יחסית להלוואות קטנות בכלל ולגבי הלוואות חוץ בנקאיות הניתנות בן רגע בפרט: עד 6% שנתיים.


איך מרוויחים כסף מדקאנט הסטודנטים

מקור מומלץ נוסף להלוואות למימון לימודים, ושוב על ידי הלוואות חוץ בנקאיות, מוצע על ידי דיקאנט הסטודנטים שבכל מוסד לימודים. ההלוואות ניתנות במימון קרנות פילונטרופיות שונות, שהגדולות ביניהן הן קרן המגבית המאוחדת של יהודי אמריקה, "הלוואות ללא ריבית לסטודנטים" (פרטים באתר www.freeloan.org.il"), וגופים אחרים.

ההלוואות דרך גופים אלו נושאים ריביות שנחשבו לנמוכות מאוד (0.5-1.5 אחוזים לשנה), ותנאי תשלום דומים להלוואות דרך חברות האשראי.

עם זאת, הירידה המשמעותית בריבית בשנים האחרונות הפכה את הבנקים לברי תחרות בנושא הזה, ולכן לפני שמתחייבים על הלוואה מן המקורות הנ"ל מומלץ לברר מה בנקים או חברות אשראי מציעים לכם לגבי הלוואות סטודנטים.


חסרות בלקיחת הלוואה לסטודנטים

1.      מגבלה משמעותית על הסכום, בדרך כלל לא יותר מ15000 ₪ ללווה לשנה.

2.      הלוואות רבות ניתנות על בסיס שיקולים סוציאליים, ביולוגיים או אחרים: השתייכות מגדרית, תושבות גיאוגרפית (תושבי פריפריה), מצב סוציו אקונומי של ההורים והלווה, ציונים, התחייבות למעורבות חברתית במסגרות שונות וכו'.היתרון של הלוואות לסטודנטים מבחינת הקרנות השונות, היא המחויבות והנאמנות של הסטודנטים.
החיסרון מבחינתן הוא, שמשך הזמן שלוקח להם להחזיר את ההלוואה הוא ארוך והריביות הן בדרך כלל נמוכות


11/04/2011    theloan.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר theloan.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 theloan.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הלוואות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הלוואות
מחפשים מידע על הלוואות חוץ בנקאיות? מלאו את הטופס
אנחנו עובדים עם גופים אמינים ומובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
סכום ההלוואה:
האם חשבונך בבנק מוגבל ?:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!